Florbalový kemp SK JeMoBu 2023 + odkaz na fotogalerii

28.08.2023

Je to za námi! Minulý týden od pondělí do pátku proběhl tradiční Florbalový kemp SK JeMoBu - nabytých 5 dní plných florbalu a zábavy.

Letošního ročníku se zúčastnilo 28 dětí, které byly rozděleny do tří tréninkových skupin - starší žáci, mladší žáci a mladší žákyně. Po celý týden je měl na starosti tým 8 trenérů - Jiří Šenkýř, Martin Veselý, Martin Hons, Vojtěch Vlček, Ondřej Haza, Matěj Kundrum, Nela Řepová a Petra Bendová.

Děti měly pestrý program, do kterého patřily různé florbalové tréninky, venkovní hry, posilování, běžecké tréninky, atletický trénink s Beátou Meschkovou, workshop od Válcuj.cz, návštěva koupaliště, společný táborák, závěrečný turnaj a mnoho dalšího.

Za 5 dní byl u mnohých vidět veliký posun a to je to, proč to děláme! Všichni jsme si Kemp užili a budeme se na vás těšit zase za rok! Doufáme, že se nás sejde ještě víc.

K tomu, aby bylo vše ještě lepší nám dopomohli i partneři kempu, kterým tímto ještě jednou moc děkujeme. Jmenovitě K tomu, aby bylo vše ještě lepší nám dopomohli i partneři kempu, kterým tímto ještě jednou moc děkujeme. Jmenovitě Hortim Group, která nám poskytovala ovoce po celou dobu kempu; Fitness MB, od kterých jsme dostali iontové nápoje a dárky do odměn za závěrečný turnaj; EXESPORT.net, který nám zaslal odměny na závěrečný turnaj; Válcuj.cz, který nám poskytl custom masážní válec jako hlavní cenu a přijel udělat workshop o správném válcování; Zikos a ZŠ Havlíčkova Moravské Budějovice, v které bylo veškeré zázemí Kempu.

Odkaz na fotogalerii: https://eu.zonerama.com/SKJeMoBu/Album/10384887

© 2023 SK JeMoBu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!