Články


O víkendu 18. a 19. května náš tým elévů zápolil na turnaji v Brně. Jednalo se o již 7. ročník tradičního turnaje kategorie elévů ve formátu 3+1, který se koná v areálu Sokola Brno I v centru Brna. V minulém roce se nám na turnaji moc nedařilo a bylo z toho poslední místo. Takže bylo co napravovat.

V sobotu 23. března 2024 odehráli naši muži poslední dvě kola Regionální ligy mužů skupiny 5 - Vysočina a rozloučili se tak se současnou sezónou. Přečtěte si, jak celou sezónu hodnotí hrající trenér Jiří Šenkýř:

Náš tým elévů čekal 24.03.2024 další turnaj v rámci Ligy Vysočiny Elévů. Tentokrát jsme se vydali do nedalekých Dačic. Postupně jsme se utkali s týmy Dačic, Telče a dvěma týmy SK Jihlavy. A jak si vedlo naše družstvo?

Elévové doma

25.02.2024

V neděli 25.02 se na domácím hřišti ukázalo družstvo našich elévů. Poprvé jsme se ukázali v této kategorii soupeřům v nových dresech. A jak to celé dopadlo?

10.12. se v Třebíči konal další turnaj v rámci Ligy Vysočiny elévů. Ani neprohrnuté silnice nás nezastavily. Po příjezdu se šlo hned na věc. Fanoušci v hale viděli spoustu dětské radosti a gólů. Hráči si za svůj krásný výkon vysloužili diplom a odměnu v podobě bonbónů.

© 2023 SK JeMoBu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!