Muži v neděli 20.11.2022 stoprocentní

22.11.2022

V neděli 20.11. odehráli naši muži teprve svůj 3. turnaj v této sezóně. Šlo o námi pořádaný turnaj v Třešti, kde hrajeme své domácí zápasy. Tímto děkujeme za pomoc při pořádání našim mladým hráčkám z akademie Natce Kubové a Ádi Vydrové.

V prvním zápase jsme narazili na B-tým žďárského Hipposu, který byl na turnaji ve složení pouze 6 hráčů a 1 brankáře. Tento počet měl proti našemu 14+1 dávat jasný průběh utkání v náš prospěch. Předzápasové předpoklady šly ale během prvních 2 třetin stranou a před třetí periodou svítil na výsledkové tabuli stav pouhých 4:3 v náš prospěch. Herní trápení našich mužů ukončilo až zdůraznění zápasového nastavení v hlavách o druhé pauze a třetí třetinu rozstříleli naši muži soupeře poměrem 6:0. Konečné skóre zápasu tedy 10:3.

Druhý zápas nás čekal tým FBC Salamandra. Tvrdě hrajícího soupeře se naši muži nezalekli a drželi se pevně výkonu ze třetí třetiny prvního zápasu. Od druhé třetiny začali i trpělivě přidávat branky na konto soupeře a zaslouženě vyhráli. Výsledek zápasu 9:2.