Napůl úspěšní junioři

12.11.2022

V sobotu 12.11.2022 se v Třebíčí konaly další dvě utkání Vysočinské 2. ligy juniorů.

V prvním zápase jsme narazili na oslabený tým z Dačic v počtu sedmi hráčů a jednoho brankáře. Díky naší skvostné 6 minutovce hned v úvodu utkání jsme dokázali odskočit na rozdíl 5 branek. Bohužel nastolené tempo se nám nepodařilo udržet, a tak zápas skončil 5:1 v náš prospěch.

Druhý zápas nás čekal domácí soupeř z Třebíče, který měl ve svém kádru dva hráče nastupující za jejich mužské družstvo hrající Národní ligu. Po nepovedeném vstupu, když jsme po prvních 10 minutách prohrávali již 0:2, se blýskl mladičký dříč Rezek a dvěma přesnými zásahy srovnal utkaní. V dalším průběhu utkání nás zradila koncovka a skvěle chytající brankář Snipers. Z protiútoků nám soupeř nadělil 2 góly a naše závěrečná hra v šesti znamenala gól do prázdné branky. Konečný stav utkání 2:5.