Pohár Českého florbalu - 1. kolo

20.08.2023

Muži tento víkend v Brně sehráli 1. kolo Poháru Českého florbalu. Jednalo se o první ostré zápasy od konce loňské sezóny. Proto byl turnaj pojat spíše přípravně a k sehrání obměněného kádru, do kterého přibyli naši odchovanci a i nová posila Patrik Polách. 

Slavkov : SK JeMoBu 5:5 
V prním zápase nás potkal divizní Slavkov, se kterým jsme drželi tempo a v částech zápasu jsme i přehrávali. Svůj debut za JeMoBu zaznamenal Patrik Polách, který vsítil 2 góly a na 1 asistoval. I když jsme v zápase ani jednou nevedli, podržel nás týmový výkon a nakonec jsme vybojovali zaslouženou remízu.

SK JeMoBu : ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 2:5
Druhé, večerní utkání bylo největším zklamáním. Nebyl předveden výkon, na který jsme měli. Zároveň došlo k zranění Michala Částka, které nedopomohlo k celkovému mentálnímu nastavení týmu.

SK Slavičín : SK JeMoBu 4:7
První nedělní utkání se zadařilo a muži si zaslouženě připsali 3 body. Dlouho bylo utkání gólově srovnané, ale v poslední třetině nastal zlom a přišly i zaslouˇžené góly z naší strany.

SK JeMoBu : Hornets Brno 0:6
V posledním zápase kola nás čekal druhý divizní soupeř. Na naší hře se podepsala četná zranění a únava z předchozích 3 utkání. Soupeř nás herně přehrával. I přesto tým bojoval až do konce a podal kvalitní, zodpovědný výkon. Bohužel však nestačil kvalitám soupeře. 

Ve skupině si připisujeme 4 body a končíme tak na 4. postupovém místě. Z turnaje si tým odváží cenné zkušenosti. Zároveň se potvrdila účinnost intenzivní letní přípravy a náš herní i fyzický projev byl na dobré úrovni. Za týden nás čeká domácí zápas druhého kola proti Blansku.

 

© 2023 SK JeMoBu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!