Završení první poloviny sezóny dorostenek

27.12.2022

V sobotu 10. 12. naše družstvo dorostenek v Pelhřimově sehrálo poslední dvojzápas v letošním kalendářním roce. Oba zápasy probíhaly poměrně jednoznačně a byly bohaté na góly, avšak pouze v prvním byla dominance na naší straně.

Po příjezdu nás čekal tým Dačic, jehož soupiska obsahovala pouze 6 hráček a i přes naše pomalé tempo se nám podařilo zvítězit. Za zády brankářky Dačic skončilo 19 branek. Síťku naší branky míček rozvlnil 4x. Ve všech případech se tak stalo díky nezodpovědnému bránění, které vedlo k následným brejkům. Bohužel pro nás se z konce zápasu zranila brankářka Gabriela Jarošová, a nemohla tak nastoupit v dalším zápase.

Následně jsme se utkali se Světlou nad Sázavou. Její nabité sestavě nechyběla ani juniorská reprezentantka Šárka Kudlová. Zápas probíhal jednoznačně a Světlá nás k ničemu nepustila. Holky tak zápas nezvládly a prohrály 1:22.

Z Pelhřimova odváží 3 body. V odehraných 14 zápasech této sezóny si připsaly 15 bodů a momentálně se ujímají 6. místa v 1. lize dorostenek. V novém roce je ještě čeká dalších 10 zápasů.

© 2023 SK JeMoBu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!